Főoldal / Külföldi Rally / Hidegék dobogósok a Rally Kumrovecen

Hidegék dobogósok a Rally Kumrovecen

Fotó: Rally Kumrovec Facebook

A 7. INA Rally Kumrovec összefoglalója, ahol három magyar páros fért az első tízbe.

Az 56 nevezőből végül 40 rajtolt el a Horvát Rally Bajnokság szezonnyitó versenyén, a 7. INA Rally Kumrovecen.
Az indulókat igazi Monte feeling fogadta, az első gyors többeket meg is tréfált. Az osztrák Niki Mayr-Melnhof és navigátora Thomas Zeiser nem bízott semmit a véletlenre és mind a négy gyorsaságit megnyerték, így a győzelemnek is örülhettek.
„Nehéz verseny volt és nagyon különbözött a tavalyi versenytől, de kezelni tudtuk a szituációt és itt vagyunk. Nagyon boldog vagyok, hogy újra nyertünk.”-mondta Niki Mayr-Melnhof.

Hideg Krisztián és Kerék István egy hatodik hellyel nyitott, majd három második helyük után a második helyért járó serlegeket vehették át. Legjobb horvátként a Zoran Raštegorac-Damir Brune duó végzett a harmadik helyen. Az első tízbe a magyarok közül még a Szilágy János-Váradi Alexandra egység az ötödik, míg a Várkonyi Szabolcs-Makai Gergely duó a hetedik helyen fért be.
Locher János és Józsa Péter a 22., míg Belső Lajos és Belső Kristóf a 24. helyen ért célba.