Főoldal / Külföldi Rally / Teljes magyar dobogó a 12. Rally Show Santa Domenican

Teljes magyar dobogó a 12. Rally Show Santa Domenican

Négy magyar páros végzett az első ötben a horvátországi versenyen.

Bútor Róbert és alkalmi navigátora, Makai Gergely megnyerte az első két gyorsaságit az idei Rally Show Santa Domenican. Utána kicsit visszavettek, de ez is elegendő volt hozzá, hogy megnyerjék a horvátországi versenyt. Ollé Sasa és Ollé Rebeka az utolsó gyorson lépett előre a második helyre. Sasáék korábban kétszer voltak harmadikak az RSSD-n. A verseny korábbi többszörös győztese, Ranga Péter lett a harmadik Janek navigálásával.

Kovács Antal Istovics Gergővel az oldalán az ötödik helyen zárt.
A verseny tavalyi győztese, Simon Wagner a második gyorson felborult a Skodával. Folytatni tudta és az utolsó két gyorsot meg is nyerte.

Az RGC2-es kategóriában a Szilágyi János-Horváth Mira duó bizonyult a leggyorsabbnak a Peugeot 208 Rally4-el.

A Kovács László-Bella Alexanda és Kiszelya Dezső-Halász Andrea kettősőknek nem sikerült teljesítenie a horvát versenyt.

A 12. Rally Show Santa Domenica 2022 végeredménye IDE kattintva érhető el.