Főoldal / Külföldi Rally / Neubauer nyert, Puskádi ötödik

Neubauer nyert, Puskádi ötödik

Puskádi János Blaufränkischland Rallye 2021
Fotó: Harald Illmer

A 2. Blaufränkischland Rallye összefoglalója.

Tavaly március elején a Blaufränkischland Rallye volt az utolsó verseny, amit megtartottak Ausztriában. Egy évvel később itt rendezték az első versenyt, mely az Austrian Rallye Challenge első futama volt. A deutschkreutzi központú versenyen 92,12 verseny kilométer várt az indulókra.

A versenyt a 2019-es osztrák bajnok Hermann Neubauer nyerte. Több mint egy percet adott a második helyezett Philip Kreiselnek. A Dani Fischer Team Skodájával Gerald Rigler finiselt harmadikként. Martin Fischerlehner lett a negyedik, akit Puskádi János és Gódor Barna követett. Ez egyben az RC2-es kategória negyedik helyét is jelentette a magyar páros számára.

Gyuriczky Zsolt Böröczi Leventével az oldalán a RC4-ben a nyolcadik helyen zárt (abszolút 39. hely).

A 2. Blaufränkischland Rallye nem hivatalos végeredménye IDE kattintva tekinthető meg.