Főoldal / Külföldi Rally / Kiss Ferenc Mitropa Kupát nyert

Kiss Ferenc Mitropa Kupát nyert

Fotó: Mitropa Rally Cup

A Rally Citta di Bassano összefoglalója és egy videó a versenyről.

Damiano De Tommaso nyerte a Rally Citta di Bassanot, megelőzve a szlovén Bostjan Avbeljt. A harmadik helyért járó serleget Allesandro Re vehette át.

Legjobb magyarként Kiss Ferenc és Patkó Gergely lett a 14., ami a Mitropa Kupa győzelmet is jelentette számukra. Klausz Kristóf és Csányi Botond már az első gyors elején defektet kapott, amit a pályán kicseréltek. A verseny végére a Mitropa Kupa negyedik helyére zárkóztak fel.

László Martin ás Bán Viktor a Mitropa hatodik helyén végzett, míg 2WD-ben harmadikak lettek. A hetediktől a kilencedik helyig szintén magyarok végeztek a Mitropában: László Zoltán és Begala Tamás, ifj. Kanyik Antal és Kulcsár Dániel, valamint Juhász Csaba és Juhász Zsolt.

A Rally Citta di Bassano végeredménye IDE kattintva tekinthető meg.

A Mitropa Kupa utolsó versenyét, az 56. ADAC 3-Städte-Rallyet október 18-19. között rendezik.