Főoldal / Amatőr rally / 2. Maximum Kupa-képek és videó

2. Maximum Kupa-képek és videó

2. Maximum Kupa 2013  Felkerültek a Céltrans Rally Sprint Bajnokság második futamán készült képeim és videóm.Fehérvárcsurgó és Kincsesbánya közötti úton rendezte az Arrabona Rally Club a bajnokság második versenyét, a 2. Maximum Kupát. Hat gyorsasági várt a közel 80 autós mezőnyre. A bajokság első, rábaringi versenyéhez hasonlóan ezúttal is a Fodor-Leimeiszter páros volt a leggyorsabb a Mitsubishi Lancer EVO VI-al. Mögöttük a Sipos-Szabó páros végzett szintén egy Mitsubishi Lancerral, míg a dobogó legalsó fokára az Audi S2-t terelgető Keskeny-Kulin páros állhatott fel. A bajnokság július 6-án, szombaton folytatódik az écsi Rábaringen a XII. Horváth „Boci” Emlékversennyel, ami éjszakai verseny lesz.