Főoldal / Rallycross / Kiss Pál Tamás nyerte a Húsvéti Rallycross Parádét

Kiss Pál Tamás nyerte a Húsvéti Rallycross Parádét

A rallycross Ob második fordulójának az összefoglalója.

Máriapócson az Oláh Gumi Húsvéti Rallycross Parádéval folytatódott a rallycross Ob.
A SuperTouringCars -2000-ben ezúttal is Roman Castoral diadalmaskodott az Opel Astraval, míg a +2000-ben Koncseg Zoltán nyert.
A Junioroknál Szabó Bulcsú nyert, míg Herczig Norbi fia, Patrik a harmadik lett.
S1600-ban Wieszt Jankót most sem lehetett elkapni, az összes előfutamot megnyerte, majd a döntőben is ő bizonyult a legjobbnak. A döntőben Ferjáncz András lett a második, Móricz József előtt.

A Supercarsoknál mindhárom előfutamot Kárai Tamás nyerte Kiss Pál Tamás előtt. Mindketten megnyerték a saját elődöntőjüket, így a döntőben is ők várták az élről a rajtot. A döntő már nem sikerült ilyen jól Kárai Tamás számára, az első kör után még az élen állt, de a második körben számára véget ért a verseny, így csak hatodikként értékelték. A győzelmet így a Slovakiaring után ismét Kiss Pál Tamás szerezte meg. Max Purcher lett a második, mögötte Vass Zoltán finiselt.

Az Oláh Gumi Húsvéti Rallycross Parádé eredményei IDE kattintva tekinthetők meg.