Comini nyerte a TCR első futamát, Ficza 9. lett

Ma rendezték az új túraautó bajnokság első futamát, ahol Ficza Feri egy kalandos verseny után pontot szerzett.
Az időmérőt kisebb meglepetésre Kevin Gleason nyerte, Ficza Feri a 9. rajt helyet szerezte meg.
Az első rajt nem sikerült, de másodjára már eljöttek. Gleason csak az első kör végéig tudta megtartani a vezetést, akkor Comini megelőzte. Közben Ficza Feri feljött az 5. helyre már, de meglökte  őt Belicchi, így a kavicságyat megjárva a 9. helyre tért vissza. Gleason közben lépkedett szépen hátra felé a mezőnyben. Grachev autója lelassult, így Ficza feljött a 8. helyre. Azonban hamarosan védenie kellett a pozícióját Mchael Nykjaerrel szemben, aki féltávnál meg is előzte.

A tavaly még a Seat Leaon EuroCup-ban versenyző Stefano Comini végül simán szerezte meg a TCR első futamgyőzelmét. Mögötte Pepe Oriola és csapattársa, Afanasyev végzett. A Zengő Motorsportot képviselő Ficza Ferenc végül a 9. lett. Ez a holnap magyar idő szerint 6:30 kor kezdődő második futamra a 2. rajt helyet jelenti.

Boldog szülinapot Szabó Zsolt!

#etcc #seatleon #hungaroring #touringcar #seat #canon #autorennen #leon #motorsport #racecar #seatsport #canon700d #zengomotorsport #fiaetcc #autosport #seatfamily #motorsportphotography #instaseat #canoneos #rallyfanshuA Toyota megnevezte a versenyzőit a 2018-as Dakar Rallyra.

#rallyraid #toyotahilux #motorsport #crosscountryrally #toyota #canon #offroad #hilux #hungarianbaja #4x4 #dakar #toyotagazooracing #canon700d #nasseralattiyah #4x4offroad #toyotanation #canonhun #dakar2018 #hungarianbaja2017 #toyotagram #4x4_offroad_photo #rallyfanshu #canon_photo #4x4lifeÚjabb képek kerültek fel a Facebook oldalunkra a Waldviertel Rallye-ról!

#rallye #subaruimpreza #motorsport #rally #subie #canon #rallysport #subaru #autumn #rallycar #impreza #waldviertelrallye #ralli #subielove #canon700d #ilikerally #subarugram #canonhun #ig_rally #imprezawrx #iloverally #subienation #canonphoto #rallyfanshu #waldviertel #rallyphotography