Főoldal / Amatőr rally / 4. Mipa Color Kupa&IV. CYEB Tatabánya Rallye-képek és videó

4. Mipa Color Kupa&IV. CYEB Tatabánya Rallye-képek és videó

4. Mipa Color Kupa 2013 Tatabánya  A CÉLTRANS Rallysprint Bajnokság és az RTE közös versenyén készült fotóim és videóm.Vasárnap egy igen népes mezőnyt láthattak a Tatabányára kilátogató nézők, hiszen az Arrabona Rally Club által szervezett CÉLTRANS Rallysprint Bajnokság és az RTE indulói együttesen versenyeztek.  A sprintben idén már negyedszerre, ezzel továbbra is 100%-os teljesítményt nyújtva a Fodor Márton-Leimeiszter István páros nyert a Mitsubishi Lancer EVI 6-al. A második helyen az Audi S2-öt terelgető Keskeny László – Migács Krisztián végzett. Míg a 4. Mipa Color Kupa harmadik helyéért a Szabó György – Cser Kornél duó vehette át a kupákat és a Mipa Color ajándékát. Az RTE-ben a Velencei Ádám-Apkó András kettős volt a leggyorsabb megelőzve a ifj. Vincze Ferenc-Kuti Péter és ifj. Cseh Vilmos-Harmos Gergely párosokat. A CÉLTRANS Rallysprint Bajnokság mezőnye legközelebb szeptember 15.-én, míg az RTE mezőnye egy héttel később, szeptember 22.-én mérkőzik meg egymással újra.

A sprint versenyén és díjkiosztóján készült képeim IDE kattintva tekinthetőek meg, míg az RTE versenyén készült pár fotóm IDE kattintva.